Küçükçekmece Kombi Servisi: 0212 471 4487

LogoKüçükçekmece Kombi Servisi

Vizyon

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmektir.

Misyon

Misyonumuz; araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerin dünya standartlarında, çevre dostu ürünleri sektörle buluşturmaktır.

Kalite Politikası

Küçükçekmece Kombi Servisi "KOMBİ SERVİSİNDE HIZLI ÇÖZÜM" sloganıyla, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

Hakkımızda

Küçükçekmece Kombi Servisi
Kombi Servis

Küçükçekmece Kombi Servisi; 1999 yılından itibaren sektörde kombi arıza, petek temizliği ve parça garantili kombi servis hizmeti vermektedir. Ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın servis markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya devam etmekteyiz.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Kombi Servis; sektörde yeni eğilim ve yenilikleri öngörerek tüm servis ve hizmet süreçlerini sürekli geliştirmektedir. Yenilikçi çizgisi ile modern servis ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Küçükçekmece Kombi Servisi, aynı zamanda sektörde standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

İstanbul’un tüm noktalarında görev yapan teknisyen elemanlarımız kombi arızalarınızda cihazlarda oluşan tüm arızaları gidermek için haftanın 7 günü 24 saat boyunca çalışmaya devam etmektedir.